LG Display

LG Display در CES2020 از جدیدترین و پیشرفته‌ترین نمایشگرهای ویژه هواپیما، اتومبیل و غیره رونمایی کرد

این یک تکنولوژی متمایز است که لذت استفاده از ارزش‌های نوآورانه را به زندگی روزمره مردم می‌افزاید.

ال‌جی دیسپلی به‌عنوان پیشتاز و مبدع بسیاری از تکنولوژی‌های نمایشگر، طی نمایشگاه CES 2020 که از هفتم تا یازدهم ژانویه در لاس‌وگاس برگزار شد، با معرفی جدیدترین نمایشگرها و تکنولوژی‌ها بار دیگر برتری بین‌المللی خود را به رخ ‌کشید.

این شرکت با شعار Your Lifestyle with LG Display در نمایشگاه امسال نشان داد تا چه اندازه نصب نمایشگرهای پیشرفته در مکان‌های مختلفی همچون هواپیماها، اتومبیل‌ها، خانه‌ها، هتل‌ها، ادارات و مراکز تجاری می‌تواند بر زندگی روزمره تأثیرگذار باشد. ال‌جی دیسپلی قصد دارد چگونگی تأثیر تکنولوژی‌های نمایشگر بر نیازهای گوناگون مشتریان با هر الگو و سبک زندگی را به رخ کشیده و شیوه تأمین درست نیازهای فضاهای مختلف را به نمایش بگذارد.

هواپیماها: نمایشگرهای OLED لوکس و خلق تجربه جذاب تماشای هنگام پرواز

LG Display با نمایشگرهای OLED مبتکرانه خود موجب ارتقا تجربه پرواز مسافران شده و ارزش‌افزوده و کیفیت تصویر بی‌همتایی را ارائه می‌نماید. این شرکت در تازه‌ترین تجربه خود با استفاده از نمایشگرهای ۵۵ اینچی OLED یک صفحه‌نمایش گسترده (Video Wall) خلق کرده که سرتاسر بدنه داخلی هواپیما را دربر می‌گیرد تا مسافران در فضای بسته کابین، به شکل تصویری فضای باز بیرون را تجربه می‌کنند.

علاوه بر این، LG Display مدل‌های گوناگون نمایشگرهای OLED را به نمایش گذاشت که تجربه پرواز فرست کلاس را ارتقاء داده و درک تازه‌ای از پرواز را به ارمغان می‌آورند. نمایشگر ۶۵ اینچی اولترا اچ‌دی OLED خم شونده ال‌جی که در طول و عرض امکان خمیدگی در دو انتها را دارد، مسافران را قادر می‌سازد تا با چرخاندن نمایشگر در سمت و جهت دلخواهشان، بهترین تجربه تماشای فیلم یا بازی کامپیوتری را درک کنند.

همچنین این شرکت نمایشگر OLED شفاف ۵۵ اینچی فول اچ‌دی ‌را رونمایی کرد که با شفافیت ۴۰ درصدی نقش دیوارهای جداکننده کابین را هم ایفا خواهد کرد. این نمایشگر می‌تواند اطلاعات و ویدیوها را پخش کند و اگر مسافران خواهان فضای خصوصی بیشتری باشند، می‌توانند نمایشگر را خاموش کنند. تبلت ۱۳.۳ اینچی Plastic OLED هم یکی دیگر از همراهان مسافران در کابین فرست کلاس هواپیما خواهد بود.

برای هتل‌ها و خانه‌ها: خلق زیبایی مکانی و ارتقا ارزش‌های کاربر به سطحی تازه با ابداعات OLED

LG Display جدیدترین نمایشگرهای Cinematic Sound OLED را عرضه نمود که سیستم‌ صوتی خارق‌العاده‌ای برای تجربه بهترین کیفیت صدا درون آن‌ها تعبیه‌شده است. در نمایشگاه امسال شاهد حضور نمایشگر ۷۷ اینچی UHD Film Cinematic Sound & Wallpaper OLED بودیم که مانند یک قاب عکس روی دیوار نصب‌شده و ضمن تجهیز به جدیدترین سیستم صوتی ویژه فیلم این شرکت، ضخامتی به‌اندازه یک ویفر دارد. این شرکت همچنین مدل ۸۸ اینچی 8K با صدای سینمایی و تکنولوژی OLED را عرضه کرد که با سیستم صوتی باشکوه و مجلل 11.2 کاناله همراه بود. این محصول مبتکرانه با ترکیب طراحی باشکوه و کیفیت تصویر قدرتمند خود و کیفیت صدای فوق‌العاده‌اش هر فضای عادی و معمولی خانه را به یک سالن نمایش خصوصی تبدیل خواهد ساخت.

این شرکت همچنین نمایشگر ۶۵ اینچی UHD رول شونده OLED را به نمایش گذارد که با ابتکارات خود طراحی داخلی منازل به ترازی بالاتر ارتقا خواهد داد. این تلویزیون در سقف جمع می‌شود و هرگاه به آن نیاز داشتید، به شکل یک پرده نمایش بازشده و پایین می‌آید و پس‌ازآن دوباره جمع شده و بالا می‌رود. انتظار می‌رود این محصول با افزایش حداکثری استفاده از فضای خانه، فصل نوینی در بهبود تجربیات طراحی داخلی خانه هوشمند باشد. علاوه بر این LG Display اندازه‌های تازه‌ای را هم به خانواده نمایشگرهای OLED افزود که شامل سری ۵۵ اینچی، ۶۵ اینچی، ۷۷ اینچی و ۸۸ اینچی است و با عرضه نمایشگر ۴۸ اینچی OLED برای اولین بار در جهان، انتخاب‌های ممکن کاربر را به حداکثر ممکن ‌رساند.

برای ماشین‌ها: تکنولوژی پیشگامانه‌ای که به شکلی طبیعی در فضا ادغام‌شده و ارزش‌های زیبایی‌شناختی را به حداکثر می‌رساند.

LG Display در نمایشگاه CES امسال مدل‌های گوناگون نمایشگر ویژه اتومبیل را ارائه کرد تا افراد تجربه بی‌همتای کیفیت تصویر و طراحی سطح بالا را در کنار یکدیگر در اختیار داشته باشند. در این نمایشگاه شرکت نمایشگرهای Plastic OLED خود را رونمایی کرد. یکی از این نمایشگرها یک داشبورد خیلی بزرگ متشکل از ۴ نمایشگر اتومبیل POLED است که شامل نمایشگر مرکزی اطلاعات ۱۲.۳ اینچی، نمایشگر کمک‌راننده ۱۲.۸ اینچی، نمایشگر صفحه کنترل ۱۲.۸ اینچی و یک کلاستر ۱۴ اینچی ساخت ال‌جی بود و برای ارائه یک طراحی بی‌نقص و یکسان، توسط محافظ شیشه‌ای یکپارچه‌ای پوشانده شده‌ بود.

علاوه بر این شرکت کلاستر چندلایه خود را شامل یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی POLED در پشتی صندلی سمت راست و یک نمایشگر شفاف ۱۲.۳ اینچی OLED برای نمایش اطلاعات پویا ارائه نمود. نمایشگر مبتکرانه ۱۲.۸ اینچی رول شونده OLED هم قرار است پشت سر راننده قرارگرفته و خدمات سرگرمی و چندرسانه‌ای را در اختیار مسافران صندلی عقب قرار دهد، یا اینکه هرجایی از ماشین نصب گردد.

برای ادارات و فروشگاه‌ها: جدیدترین نمایشگرها برای افزایش آسایش کاربر در عصر جدید هوشمند

نمایشگرهای کاربرپسند LG Display با تکنولوژی in-TOUCH می‌توانند با مقاصد گوناگون و در مکان‌های مختلف همچون مدارس، ادارات، فضاهای تجاری و موزه‌ها مورداستفاده قرار گیرند. برای مثال نمایشگر ۵۵ اینچی شفاف OLED این شرکت با میزان شفافیت ۴۰ درصدی می‌تواند نقش یک نمایشگاه دیجیتال را برعهده‌گرفته و احساس حضور در فضای باز را برای مکان‌های تجاری به ارمغان آورده و تنها با یک دکمه لمسی اطلاعات را به‌سادگی نمایش داده و توجه مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند.

شرکت همچنین یک نمایشگر ۸۶ اینچی LCD را با تکنولوژی in-TOUCH عرضه کرد که دقت لمس بالاتر، کیفیت تصویر واضح‌تر و طراحی نازک‌تری خواهد داشت. بعلاوه این نمایشگر جدید می‌تواند نقش یک تخته وایت برد الکترونیک را بازی کند که تا ۴ قلم به‌صورت هم‌زمان روی آن کار می‌کنند.

LG Display تمرکز خود را بر توانمندی‌های بالقوه فناورانه‌ای متمرکز نموده که می‌توانند ارزش‌های متمایز و ویژه‌ای را برای مصرف‌کنندگان فراهم آورده و با زندگی روزمره ادغام گردند. به این منظور شرکت قصد دارد مرزهای جدید و پیشگامانه‌ای را در صنعت نمایشگر فتح کرده و به فعالیت‌های نوآورانه‌اش برای خلق تکنولوژی‌های متمایز ادامه دهد و در این میان کنترل کیفیت بهتر و افزایش ظرفیت زنجیره تأمین قابل اتکا را هم سرلوحه کارش قرار دهد.