پرداخت بیش از ۱۵ هزار فقره تسهیلات توسط بانک سپه در دی‌ماه

بانک سپه در دی‌ماه سال جاری بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۱۵ هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های کمک ودیعه مسکن، قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری و قرض‌الحسنه خوداشتغالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، این بانک به‌منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی از تاریخ ابلاغ طرح تسهیلات بدون ضامن تا سقف یک میلیارد ریال، از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ تا پایان دی‌ماه سال جاری برای بیش از ۶۳۰ هزار فقره پرونده، معادل ۱۷۶ هزار و ۹۹۷ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

همچنین بانک سپه که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است، در دی‌ماه سال جاری به ۴ هزار و ۳۴۳ پرونده به میزان ۶ هزار و ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴ درصد پرداخت کرده است.

این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه دی‌ماه سال جاری ۲ هزار و ۵۸۹ میلیارد ریال برای ۶ هزار و ۳۶۶ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را به میزان یکهزار و ۴۷۶ میلیارد ریال در قالب یکهزار و ۶۹۵ فقره پرونده، تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی به مبلغ ۷۶۲ میلیارد ریال بابت ۸۲۳ فقره پرونده و یکهزار و ۱۳۹ میلیارد ریال در قالب تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجرین به یکهزار و ۸۸۹ مشمول، اختصاص داده است.