مهارکرونادرآسایشگاه کهریزک


معاون مدیر آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک گفت: میزان شیوع و ابتلا به ویروس کرونا در بین کارکنان و مددجویان آسایشگاه کهریزک مهار شده و اوضاع تحت کنترل است.
حمیده پورفهیم عنوان کرد: آمار مبتلایان به کرونا در ابتدا رو به افزایش بود اما پس از اجرای قرنطینه و آغاز آن از روز ۲۳ اسفند، این بیماری مهار شده و کاهش یافت.
معاون مدیر آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک خاطر نشان کرد: قرنطینه برای پرسنل در بخش ها انجام شد تا بتوان در مهار و کنترل شیوع ویروس کووید ۱۹ گام های موثری برداشت.
پورفهیم ادامه داد: در حال حاضر با گذشت بیش از یک ماه از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا در آسایشگاه خیریه کهریزک، دیگر آمار جدیدی از مبتلایان در این مرکز وجود ندارد.
وی افزود: حال عمومی اکثر مددجویانی که تست آنها مثبت بود، خوب است و افرادی که وضعیت وخیم تری داشتند به بیمارستان های بهارلو، امام خمینی و فیروز آبادی اعزام شدند.


معاون مدیر آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک با بیان این که میانگین سنی فوت شدگان بالغ بر ۸۳ سال بود، گفت: در حال حاضر اوضاع آسایشگاه تحت کنترل بوده و اقدامات پیشگیرانه و تدابیر بهداشتی انجام شده است.
بر اساس آخرین آمار اعلام شده و به گفته محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه معلولان و سالمندان کهریزک ۱۵۵ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده که و از ابتدای شیوع این ویروس در کشور تعداد پنج نفر از مبتلایان به این ویروس جان باختند و مابقی تحت درمان قرار گرفتند.
گفتنی است ؛به پاس تلاش بیدریغ کادردرمانی این مرکز،طی مراسمی باحضوربرخی ازاعضای هیات مدیره،ازآنان تقدیرشد.