مطالبه کارکنان شهرداری منطقه ۸ در ایجاد تعاونی مسکن

معیارپرس — در دیدار عضو و رئیس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران با کارکنان شاغل در شهرداری منطقه۸، ایجاد تعاونی مسکن یکی از مهمترین مطالبات پرسنل بود

امروز ناصر امانی عضو شورا و رئیس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران، ضمن حضور و بازدید از شهرداری منطقه۸ بی‌واسطه با کارکنان شاغل در منطقه گفت‌وگو و درخواست‌های آن‌ها را بررسی کرد.

در این نشست که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فضای باز طبقات انجام گرفت رئیس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اعلام رضایت و خشنودی از عملکرد مدیریت شهری منطقه۸ گفت: اکثر مشکلات بیان شده فرامنطقه‌ای بود و کارکنان منطقه۸ شکایت شغلی کمتری نسبت به سایر مناطق داشتند.

امانی بعد از استماع درخواست‌های کارکنان افزود: عمده درخواست‌های اعلامی در این منطقه در خصوص ایجاد تعاونی مسکن برای کارکنان، تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری، برخورداری از وام با سود کم و کمبود پست‌های سازمانی بود.

فاطمه تنهایی شهردار منطقه۸ بعد از این دیدار رو‌دررو، در جلسه با عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با بهرمندی از پتانسیل و یاری شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران بتوانیم جهت رضایتمندی کارکنانی که نتوانسته‌اند تاکنون از مزایای تعاونی مسکن بهره‌مند شوند؛ خدمت موثری را ارائه دهیم.

گفتنی است سلسله بازدید‌های مدیران عالی شهری از مناطق شهرداری تهران با هدف دیدار و ملاقات با کارکنان شهرداری انجام می‌شود تا در جریان آخرین وضعیت حوزه منابع انسانی مناطق شهرداری قرار بگیرند.