درخواست رئیس پلیس راهور ناجا از مردم

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از هموطنان عزیز تقاضا داریم با رعایت مقررات وضع شده، با پویش #در_خانه_بمانیم همراهی نمایند تا ان‌شاءالله گام مثبت و مؤثری در قطع زنجیره انتقال ویروس برداریم.

سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به همکاری خوب هموطنان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: این طرح با همراهی عموم مردم در حال اجرا است و خوشبختانه هموطنان عزیز درک درستی از فلسفه محدودیت‌های موجود دارند و تمام محدودیت‌های ایجاد شده را برای حفظ سلامتی خود و دیگران پذیرفته‌اند.
لیکن عده معدودی از رانندگان که به دلایل غیرضرورری قصد ورود به شهرهای غیر محل سکونت خود را دارند با توسل به روش‌های مختلف، مانند ارائه اسناد غیرواقعی و یا غیرقابل قبول اصرار به سفر دارند که این امر موجب بروز تراکم در ورودی و خروجی شهرها و همچنین ایجاد مشکلاتی برای همکاران بنده و مردم عزیز می‌گردد.
سردار سیدکمال هادیانفر افزود: پلیس محدودیت‌های مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی را بدون چشم‌پوشی اعمال کرده و از هموطنان عزیز تقاضا داریم با رعایت مقررات وضع شده، با پویش #در_خانه_بمانیم همراهی نمایند تا ان‌شاءالله گام مثبت و مؤثری در قطع زنجیره انتقال ویروس برداریم.

مهر/