حمایت بانک توسعه تعاون از مددجویان مرکز توانبخشی امام علی(ع)

همزمان با عید سعید قربان بانک توسعه تعاون در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی کمک هایی را به مرکز خیریه نگهداری دختران دارای معلولیت ذهنی امام علی (ع)اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری معیارپرس به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بانک به عنوان نهاد مالی توسعه‌ای و در جهت یاریگر اقشار ضعیف جامعه اقدام به اهدای کمک به مرکز توانبخشی امام علی کرد.

امید غلامرضایی، قائم مقام مرکز توانبخشی امام علی با تقدیر از اقدام بانک توسعه تعاون گفت: در این مرکز ۲۰۰ دختر دارای معلولیت جسمی و ذهنی نگه داری می شوند.وی افزود:مرکز توانبخشی امام علی زیر نظر بنیاد خدام الحسین فعالیت می کند و ۱۳۰ نفرنیروی انسانی وظیفه خدمت رسانی به معلولان این مرکز را برعهده دارند.

غلامرضایی ادامه داد: هزینه های جاری این مرکز نیز همراه با تورم موجود افزایش شدید داشته و نیاز است خیران نگاه ویژه ای به مددجویان این مرکز داشته باشند.

گفتنی است بانک توسعه تعاون همزمان با عید سعید قربان نسبت به تأمین مالی کمک‌هزینه جهت اختصاص سبدهای معیشتی بهداشتی ۲۰۰ نفر از مددجویان و کارآموزان به میزان ۶۵۰ میلیون ریال اقدام نمود،پیش از این نیز بانک توسعه تعاون در سال های گذشته در جهت حرکت در راستای اهداف توسعه ای و عمل به مسولیت های اجتماعی در حوادث طبیعی همچون زلزله سرپل ذهاب،سیل لرستان کمک های قابل توجهی به شهروندان کرده است.