تمهیدات ویژه بهداشتی در فروشگاه‌های منتخب هواوی برای مقابله با ویروس کرونا

به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران، در فروشگاه‌های منتخب هواوی تمهیدات ویژه‌ای جهت آسایش خاطر مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته‌ شده ‌است، که می‌توان به حداقل ۶ بار ضدعفونی شدن تمام فروشگاه در طول روز و کار کردن کارکنان با حفظ و رعایت بیشتر اصول بهداشتی از جمله دستکش و ماسک بهداشتی اشاره کرد. در سال جاری شاهد افزایش تعداد فروشگاه‌های انحصاری ارائه‌کننده محصولات هواوی در ایران بودیم که روی ارائه تجربه خرید بهتر به مشتریان محصولات هواوی تمرکز کرده‌اند.

در حال حاضر ۱۵ فروشگاه منتخب هواوی در سراسر کشور فعال هستند که در آن‌ها برای خرید بهتر و مطمئن‌تر، امکان بررسی محصولات پیش از خرید برای علاقه‌مندان وجود دارد.

با شروع موج بیماری کرونا در ایران، در فروشگاه‌های هواوی نیز تمهیدات ویژه‌ای جهت آسایش خاطر مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته‌ شده‌است، که می‌توان به حداقل ۶ بار ضدعفونی شدن تمام فروشگاه و وسایل موجود در طول روز و کار کردن کارکنان با دستکش و ماسک اشاره کرد.

برگزاری اَبَر جشنواره نوروزی هواوی از دیگر برنامه‌های این شرکت برای کاربران و علاقه‌مندان به برند هواوی است. این اَبَر جشنواره نوروزی از هفدهم بهمن‌ آغاز شده و تا ۲۸ اسفند ادامه دارد. در این جشنواره، خریداران گوشی‌های هوشمند این شرکت، شانس دریافت هدیه‌های متفاوت و جذابی را خواهند داشت.

برای دریافت این جوایز، کافی است پس از خریدارای یکی از هشت محصول این جشنواره نوروزی یعنی هواوی P30 Pro، هواوی nova 5T، هواوی Y9S، هواوی P30 Lite، هواوی Y9 Prime 2019، هواوی Y7 Prime 2019، هواوی Y6 Prime 2019 و هواوی Y5 2019 فرم شرکت در جشنواره از سوی خریدار تکمیل شود، تا در قرعه‌کشی‌ها شرکت داشته باشد. همچنین امکان خرید تلفنی از فروشگاه‌های منتخب نیز وجود دارد.

قرار بر این بود تمام قرعه‌کشی‌ها در مراکز خرید موبایل انجام شود، اما قرعه‌کشی سوم در تاریخ ۸ اسفند ماه، به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی کاربران و شرکت‌کنندگان به طور آنلاین برگزار شد.

پیگیری نتایج قرعه‌کشی‌ها از طریق وب‌سایت جشنواره یا صفحه اینستاگرام هواوی امکان‌پذیر است. تاکنون ۳ دوره از قرعه‌کشی‌ها انجام شده و ۷۸ نفر به عنوان برندگان جوایز نفیس هواوی معرفی شدند.

جهت اطلاعات بیشتر درباره اَبَر جشنواره نوروزی هواوی می‌توانید به وب‌سایت HuaweiPromotion.ir مراجعه کنید.

منبع: mobile.ir