در آستانه میلاد امام رضا(ع) برگزار شد :

افتتاحیه نمایشگاه آثار نفیس بانوان سرپرست خانوار

عصر جمعه به همت هم‌نمک، افتتاحیه نخستین نمایشگاه آثار نفیس بانوان «سرپرست خانوار و معلول» با حضور دکتر محمد جواد شوشتری مدیر عامل خیریه متوسلین امام رضا(ع)، محمد مسلمی کارگردان عمو فیتیله ای ها و جمعی از اصحاب رسانه در گالری هم نمک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری معیارپرس به نقل از جهانی پرس، این افتتاحیه با حضور خادمین حرم وبابا رجب خادم معروف امام رضا که افتخار حمل  پر چم سبزرنگ حرم را برعهده داشت آغاز شد. 
سپس  یکی از خادمین گفت: این پرچم چند روز روی ضریح امام رضا بوده است و همه ساله در سراسر کشور شمیم عطر امام رضا را پخش می کند امسال هم این پرچم توسط خادمین در سراسر کشور می چرخد و اکنون هم در این مراسم افتتاحیه است.

این افتتاحیه با حضور خادمین حرم وبابا رجب خادم معروف امام رضا که افتخار حمل  پر چم سبزرنگ حرم را برعهده داشت آغاز شد. 
سپس  یکی از خادمین گفت: این پرچم چند روز روی ضریح امام رضا بوده است و همه ساله در سراسر کشور شمیم عطر امام رضا را پخش می کند امسال هم این پرچم توسط خادمین در سراسر کشور می چرخد و اکنون هم در این مراسم افتتاحیه است.

وی افزود :در شب میلاد آرزو می کنم  امام رضا بهترینها را به شما دهد، ما با خود نمک امام رضا ونبات آن را به عنوان سوغاتی  آوردیم، انشالله این افتتاحیه آغاز گر کارهای بزرگ باشد.

بعد از این سخنان یکی از خادمین به نوحه  سرایی پرداخت سپس نمک ونبات امام رضا را بین حضار پخش کردند.
در ادامه محمدرضا مشهدی، مدیر طرح هم‌نمک در جمع خبرنگاران گفت:  این نمایشگاه محلی مناسب و پایدار برای عرضه آثار نفیس قابل رقابت تولید شده از سوی بانوان سرپرست خانوار است که در ادامه سایر اقدامات و طرح‌های حمایتی طرح هم‌نمک صورت می‌گیرد، توجه به کیفیت و رقابتی کردن محصولات تولیدی رمز موفقیت  برای خانواده‌های کم برخوردار است.
در حاشیه نمایشگاه یکی از فالور های فعال موسسه هم نمک درباره این نمایشگاه گفت :  موسسه هم نمک وابسته به خیریه امام رضا است، این نمایشگاه برای حمایت ومعرفی هنرهای دستی افراد کم توان افتتاح شد.

وی افزود :کارهایی که در این نمایشگاه می بینید متفاوت وزیاد است؛ شامل گلیم، جاجیم، فرش، انواع شمع، مجسمه چوبی، ظروف رزین و….  افراد بازدید کننده می توانند از طریق اسکن  بارکد کارها را ثبت سفارش کنند و به این طریق کار مورد نظر خود را بخرند.
او خاطر نشان کرد: قرار است موسسه ما در تهران دو شعبه دیگر را برای حمایت از زنان سرپرست خانوار ومعلول افتتاح کند.
در ادامه مسئول غرفه شمع گفت : برای شرکت در این نمایشگاه الویت بندی با کسانی است که سرپرست خانوار هستند پس هدف از برگزاری این نمایشگاه در حقیقت کمک به خانم های سرپرست خانوار است.
وی افزود: به امید خدا قرار است به شعبه های این نمایشگاه دائمی اضافه شود، علاوه بر دو شعبه در تهران   در استان های دیگر مثل مشهد، تبریز، لرستان، کردستان هم شعبه هایی داشته باشیم.

لازم به ذکر است که  افتتاحیه نمایشگاه آثار نفیس بانوان سرپرست خانوار در آستانه میلاد امام رضا(ع) روز جمعه ۲۰ خردادماه از ساعت ۱۷ در محل تهران، خیابان ولیعصر، بعد از بیمارستان دی، نبش کوچه نیلو پلاک یک برگزار شد.