ابلاغ پیام اهدای خون

معیارپرس — به گزارش خبرنگارمعیار،تعدادی از بیماران تالاسمی در آستانه روز جهانی اهداکنندگان خون — سوار بر اتوبوس ویژه ستاد گردشگری شهرداری تهران، پیام رسان فرهنگ اهدای خون در پایتخت شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، همزمان با روزجهانی اهداکنندگان خون و در یک ابتکار مشترک از ستاد گردشگری شهرداری تهران و سازمان انتقال خون، تعدادی از بیماران تالاسمی به نمایندگی از جامعه بیماران نیازمند به خون و برای قدردانی از کار ارزشمند اهداکنندگان خون سوار بر اتوبوس گردشگری شدند و به ترویج و تبیین پیام فرهنگ نجات بخش اهدای خون در خیابان های پایتخت پرداختند.

مسیر حرکت اتوبوس حامل پیام روز جهانی اهداکنندگان خون از برج میلاد شروع شد و بعد از گذر از خیابان ها و میدان های پایتخت همچون برج آزادی، در مرکز اهدای خون خیابان وصال شیرازی به پایان رسید. در قالب این برنامه ، از پیام “ما هستیم چون شما خون اهدا می کنید” به عنوان شعار جهانی این روز رونمایی شد.

گفتنی است بیماران تالاسمی در پایان این برنامه و با اهدای گل به اهداکنندگان خون در مرکز اهدای خون وصال شیرازی، بر اهمیت این کار نجات بخش و امید آفرین تاکید کردند.